NOWOŚCI


 • Szczenięta rasy wyżeł niemiecki krótkowłosy!

  Mamy potwierdzoną ciążę u naszej Gandzi! Szczeniąt rasy wyżeł niemiecki krótkowłosy spodziewamy się pod koniec listopada 2019! Ojcem szczeniąt będzie Pióro z Cudownego Lasu. Oboje rodzicie, to psy zdrowe – przebadane, po konkursach pracy w Polsce i w Czechach – wyniki dla zainteresowanych do wglądu, a przede wszystkim psy regularnie pracujące w łowisku.
  Zainteresowanych szczeniętami z tego skojarzenia zapraszamy do kontaktu z nami:
  tel. +48 501 595 302

 • Mamy na sprzedaż ułożonego psa!

  Mamy na sprzedaż 3 letniego psa rasy wyżeł niemiecki krótkowłosy. Pies jest doskonale ułożony do pracy wszechstronnej (pole, woda, las). Pies opolowany, a jego umiejętności potwierdzone są licznymi dyplomami z konkursów pracy w Polsce i w Czechach. Posiada uprawnienia reproduktora, zdrowy, przebadany. Wszystkie wyniki do wglądu dla zainteresowanych.
  Więcej informacji pod nr tel. +48 504 247 738

 • Czekamy na miot ‚I’ wyżlow weimarskich krótkowłosych!

  Maluchy przyjdą na świat w połowie października.

  Rodzicami zostaną Slavinja Ursus MAYOR & Waldwiese Contra ‚Mokosz’.
  Skojarzenie to jest niewątpliwie szczególne zarówno pod względem exterieru obu rodziców ich walorów użytkowych jak i dla naszej hodowli Slavinja. Para ta łączy z sobą nasze najlepsze psy, także z niecierpliwością czekamy na szczeniaki z tego skojarzenia tym bardziej, że to już ostatni miot Mokosz. Maluchy będą w sobie niosły gen długiego włosa. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.