Wyżeł Węgierski Krótkowłosy miot A – Kevin & Finka 2023

Mamy dostępne szczenięta - 4 suczki i 6 piesków przyszło na świat 29 grudnia 2023 roku.

Szczenięta będą gotowe do odbioru po 17 lutego 2024r.
Zainteresowanych szczeniętami zapraszamy do kontaktu z nami:
+48501595302

Rodzice szczeniąt:

KARMEL Cinnamon Vizsla Dream
Slavinja ENDORFINA

KARMEL Cinnamon Vizsla Dream

(Unicum of Skyrocket x Keira Magyar Tim)

Ojcem szczeniąt z miotu ‘A’ wyżłów węgierskich krótkowłosych jest KARMEL Cinnamon Vizsla Dream ‘Kevin“. 

Kevin jest bardzo fajnym, zrównoważonym wyżłem węgierskim o pięknej głowie, ciemnym umaszczeniu i bardzo dobrym eksterierze. Poniżej kilka słów o Kevinie w ujęciu jego właścicielki: “Kevin jest bardzo pogodnym, ciepłym i radosnym psem, który uwielbia ludzi. Szybko się uczy i jest bardzo nastawiony na współpracę z przewodnikiem. Lubi towarzystwo innych psów i z każdym potrafi znaleźć wspólny język. Niezmiernie cenię w nim jego brak agresji w stosunku do innych samców. Kevin doskonale odnajduje się w wielu różnych sytuacjach życiowych. Na co dzień jest zarówno psem myśliwskim biorącym udział w polowaniach na zwierzynę drobną oraz odnajdującym postrzałki zwierzyny grubej, ale przede wszystkim jest wiernym towarzyszem życia domowego, którego bez problemu można zabrać na spacer u boku wózka z dzieckiem lub do miasta.”

Kevin jest Championem Polski, po Testach Pracy Wyżłów, jest wolny od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych.

Slavinja ENDORFINA

(Aranyvadász Nimrod & CAPOEIRA Banataj Wind)

Mamą szczeniąt z miotu ‘A’ wyżłów węgierskich krótkowłosych jest nasza FinkaSlavinja ENDORFINA.

Finka pochodzi z bardzo dobrego skojarzenia RudejCapoeira Banataj Wind  oraz rewelacyjnego czeskiego reproduktora Rody’ego – Aranyvadász Nimrod. Jako wspaniała wypadkowa swoich rodziców, jest wyżlicą o stabilnym charakterze, bardzo towarzyską i pogodną. Chętną do współpracy z człowiekiem.

Jest wolna od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych. Jest także przebadana i zdrowa: kardiologicznie oraz okulistycznie, a także pod kątem chorób jednogenowych występujących w rasie, od których jest wolna i nie jest ich nosicielem. 

Więcej o Fince TU

Zainteresowanych szczeniętami z tego skojarzenia zapraszamy do kontaktu z nami:

tel. +48 501 595 302
slavinjaweims@gmail.com

Na co dzień zajmujemy się również szkoleniem psów, behawiorystyką oraz zoopsychologią, tym samym przyszły właściciel może mieć pewność, że zawsze będzie mógł liczyć na naszą pomoc i radę, zarówno w kwestii wychowania psa, żywienia, jak i szkolenia.

RODOWÓD||PEDIGREE