Wyżeł Weimarski Krótkowłosy miot Y – Burian & Heca

 

MAMY DOSTĘPNE SZCZENIĘTA Z TEGO SKOJARZENIA!

Miot urodzony 21.03.2022r.

Zainteresowanych szczenięciem z tego skojarzenia zapraszamy do kontaktu z nami! Maluchy będą gotowe do odbioru po 9.05.2022!

Jest to miot wyżłów weimarskich z rewelacyjnym użytkowym rodowodem, który jest kombinacją amerykańskich i europejskich linii pracujących. 
Połączenie to z pewnością zaowocuje bardzo stabilnymi cechami użytkowymi. 

Rodzice szczeniąt:

Grey Velvet Burian

Slavinja HECA

Rodowód miotu ‘Y’ to pokolenia championów pracy, wszechstronnych psów pracujących, ale przede wszystkim psów o dobrych zrównoważonych charakterach i pogodnym temperamencie.

Grey Velvet Burian

(Fenomena Team YOSHIHIRO & Santa Claus Dasher)

Ojcem miotu jest włoski reporduktor – Grey Velvet Burian. Wybór Buriana na ojca naszych szczeniąt nie był przypadkowy. Burian to młody reproduktor pochodzący z wartościowego skojarzenia. Jego ojcem jest znany, wyhodowany przez nas i mieszkający z nami HELMUT – wszechstronny reproduktor, Champion Pracy, Interchampion C.I.B. A matką Championka Włoch, przepiękna Santa Claus Dasher. Buriana wyróżnia pogodny i zrównoważony charakter, towarzyskie i otwarte usposobienie. Jest psem średniej wielkości, o mocnej budowie, dobrych proporcjach i pięknej głowie. 

Slavinja HECA

(Southpaw Duet With Hunsweimaraner x Slavinja Szabora)

Matką szczeniąt została nasza Slavinja Heca. Heca pochodzi ze skojarzenia sprowadzonego z USA, a na co dzień mieszkającego i polującego w łowiskach Węgier Southpaw Duet with Hunsweimarnaer – Hunora oraz naszej wszechstronnej Helgi – Slavinja Szabora. Heca to bardzo spokojna i stonowana młoda weimarka o umiarkowanym temperamencie, a także przyjacielskim i wesołym usposobieniu. Jest psem łatwym w szkoleniu, bardzo chętnie współpracującym z przewodnikiem. Jest typową przedstawicielką rasy, która dla swojego właściciela jest gotowa zrobić wszystko. Jest psem średniej wielkości, o dobrej kości, ciemnym pigmencie szaty i pięknej głowie. Heca jest psem pracującym, po konkursach pracy, zdrowym, przebadanym, a badania potwierdzone są certyfikatami. Więcej o Hecy…

Burian i Heca to psy zrównoważone, łatwe w szkoleniu i prowadzeniu. Karne, posłuszne i nie sprawiające problemów zarówno w życiu codziennym.

Posiadają wszelkie badania zdrowotne wymagane przez FCI oraz dodatkowe badania, które potwierdzają ich zdrowie. Oba psy są przebadane pod kątem dysplazji stawów biodrowych – HDA i łokciowych ED0:0. Sprawdzone oczy i serce, badania potwierdzone są Międzynarodowymi Certyfikatami Zdrowia z wynikami – zdrowy, wolny od jakichkolwiek zmian. Są przebadane pod kątem chorób genetycznych występujących w rasie.

Zainteresowanych szczeniętami z tego skojarzenia zachęcamy do kontaktu z nami:
tel. +48 501 595 302
slavinjaweims@gmail.com