Płochacz Niemiecki | Wachtelhund miot S – Brutus & Zwrotka

Szczenięta już na świecie! Mamy 3 psy i 2 suczki. Miot urodzony 17.08.2021r.
Zainteresowanych szczenięciem z tego skojarzenia zapraszamy do kontaktu z nami!
Szczenięta będą gotowe do odbioru po 5 października 2021!

Rodzice szczeniąt:

Brutus Axivald

Slavinja ZWROTKA

Slavinja Zwrotka

Rodzice tego miotu cechują się doskonałym zdrowiem potwierdzonym badaniami i certyfikatami. Typowym dla rasy charakterem. Bardzo dobrymi walorami użytkowymi, sprawdzonymi przede wszystkim podczas praktycznego polowania.Doskonały eksterier rodziców, został wielokrotnie doceniony podczas wystaw psów rasowych przez międzynarodowych sędziów eksterieru.
Są psami łatwymi w szkoleniu i prowadzeniu.

Brutus Axivald

(Ares Josefovice – Iksi Any-Bon)

Brutus jest psem wyhodowanym, mieszkającym i polującym w Czechach. Pochodzi z bardzo dobrego skojarzenia Aresa Josefovice z Iksi Any-Bon. Jest typowym przedstawicielem rasy. To pies średniej wielkości, przepięknie zbudowany, o ładnej samczej głowie, z mocnym pigmentem szaty. Jest wielokrotnym wystawowym zwycięzcą rasy. Jednak Brutus to przede wszystkim pies pracujący. Jak na wachtelhunda przystało jest bardzo aktywnym, szczekliwym i zawziętym psem. Charakteryzuje go mocna i stabilna psychika, oraz wielka pasja – w szczególności w stosunku do grubego zwierza. Jest psem ciętym, o sporym temperamencie i odwadze. Powyższe cechy zapewnia Brutusowi rewelacyjny użytkowy rodowód. Predyspozycje Brutusa do pracy są potwierdzone Dyplomami I stopnia z konkursów pracy w Czechach – Zkosky Vloh, Podzimni Zkousky,  Zkoušky z vodní práce.
Brutus jest wolny od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych z najlepszym z możliwych wynikiem HD A/A, ED 0:0.

Slavinja Zwrotka

(TOM vom Hahnenkamm & CZAKRA od Vicenickeho Potoka)

Zwrotka to wyhodowana przez nas młoda wachtelka. Jej matką jest nasza sprowadzona z Czech – Czakra, a ojcem świetnie znany pochodzący z Niemiec – Tom vom Hahnenkamm. Zwrotka na tle innych przedstawicieli rasy wyróżnia się bardzo dobrą motoryką i dynamiką pracy. Jest zwinna i szybka. Jest psem kontaktowym i łatwym w prowadzeniu. Charakteryzuje ją wrodzony, delikatny, a zarazem pewny aport, a wyróżnia bardzo duża szczekliwość i wytrwałość podczas pracy na ciepłym tropie. Jest Młodzieżową Zwyciężczynią Austrii. A swoje predyspozycje do pracy potwierdza podczas polowań na ptactwo, w których regularnie bierze udział od 6 miesiąca życia. Jest zdrowa i w dobrej kondycji. Ma przebadane zdrowe serce oraz przebadane zdrowe oczy, co potwierdzają Międzynarodowe Certyfikaty Kardiologiczny i Okulistyczny. Jest prześwietlona pod kątem dysplazji stawów biodrowych i łokciowych z najlepszym z możliwych wynikiem: HD A/A, ED 0:0.

Wyniki rodziców zarówno z konkursów, wystaw, jak i zdrowotne, pozwalają przypuszczać, że szczenięta z tego kojarzenia będą psami zdrowymi, o rewelacyjnym eksterierze, a co najważniejsze będą posiadać odpowiednie walory użytkowe. Przyszli właściciele szczeniąt mogą być pewni, że wraz z psem otrzymają również profesjonalną pomoc przy wychowaniu oraz szkoleniu płochacza. Zainteresowanych szczeniętami z tego skojarzenia zachęcamy do kontaktu z nami:

tel. +48 501 595 302
slavinjaweims@gmail.com