Wyżeł Weimarski Krótkowłosy miot T – Heaven & Szelma

 

MAMY DOSTĘPNE SZCZENIĘTA Z TEGO MIOTU

Zainteresowanych szczenięciem z tego skojarzenia zapraszamy do kontaktu z nami! Maluchy będą gotowe do odbioru po 31.08.2023!

 
Miot urodzony 12.07.2023r.
Jest to miot wyżłów weimarskich z rewelacyjnym rodowodem, który jest kombinacją amerykańskich, australijskich i europejskich linii wyżłów weimarskich. Połączenie to z pewnością zaowocuje bardzo stabilnymi charakterami.

Rodzice szczeniąt:

Slavinja fci XERES “Heaven”
Slavinja fci JARZĘBINA „Szelma”
Rodowód miotu ‘T’ to pokolenia championów, ale przede wszystkim psów o dobrych zrównoważonych charakterach i pogodnym temperamencie.

Slavinja XERES "Heaven"

(Slavinja fci PERUN & Slavinja fci I'JARUNA)​

Ojcem miotu jest wyhodowany przez nas pies – Slavinja XERES vel. Heaven. Heaven to, młody samiec pochodzący z bardzo dobrego skojarzenia. Ojcem Heaven’a jest Slavinja PERUN, a matką Slavinja I’JARUNA. Heaven jest psem o świetnym, pogodnym i zrównoważonym charakterze, jest psem bardzo towarzyskim i otwartym. Jest średniej wielkości, o bardzo mocnej kością, dobrych proporcjach, pięknej głowie oraz o ciemnym pigmencie szaty. Jest psem umiarkowanie temperamentnym, łatwym w szkoleniu i szybko uczącym się. Heaven jest psem zdrowym, przebadanym, a badania potwierdzone są certyfikatami.

Slavinja fci Jarzębina „Szelma”

(Slavinja Niepełka x Pepe Elika Bohemia)

Matką szczeniąt jest nasza Szelma – Slavinja Jarzębina. Szelma pochodzi ze skojarzenia Czeskiego Championa Pracy – Pepe Elika Bohemia oraz naszej Niko – Slavinja Niepełka. Szelma to bardzo pogodna, a zarazem spokojna i stonowana młoda weimarka. Jest psem łatwym w szkoleniu, bardzo chętnie współpracującym z przewodnikiem, wyuczone polecenia wykonuje szybko. Jest typową przedstawicielką rasy – jest typowym weimarem “jednego pana”, dla którego zrobi wszystko. Szelma to średniej wielkości wyżlca, o dobrej kości, srebrzystej szacie i pięknej głowie. Szelma jest psem zdrowym, przebadanym, a badania potwierdzone są certyfikatami. Więcej o Szelmie…

Heaven i Szelma, to psy zrównoważone, łatwe w szkoleniu i prowadzeniu. Karne, posłuszne i nie sprawiające problemów  w życiu codziennym. Posiadają wszelkie badania wymagane przez FCI oraz dodatkowe badania, które potwierdzają ich zdrowie. Oba psy są przebadane pod kątem dysplazji stawów biodrowych – HDA i łokciowych ED0:0. Sprawdzone oczy i serce, badania potwierdzone są Międzynarodowymi Certyfikatami Zdrowia z wynikami – zdrowy, wolny od jakichkolwiek zmian. Są przebadani pod kątem chorób genetycznych występujących w rasie. 

Zainteresowanych szczeniętami z tego skojarzenia zachęcamy do kontaktu z nami:
tel. +48 501 595 302
slavinjaweims@gmail.com