Wyżeł weimarski krótkowłosy i długowłosy miot A – Roofy & Jaruna

DOSTĘPNY PIESEK I SUCZKA (krótkowłose)


Miot urodzony 27.09.2021r.
Mamy:
4 długowłose pieski i 2 krótkowłose
3 długowłose suczki i 2 krótkowłose
RODOWÓD
GALERIA
wyżeł weimarski długowłosy, wyżeł weimarski krótkowłosy, miot b

Reloaded Just Dance

wyżeł weimarski długowłosy, wyżeł weimarski krótkowłosy, szczenięta

Slavinja I'Jaruna

Reloaded Just Dance

Ojcem naszych wspaniałych maluchów został Reloaded Just Dance, młody pies, którego mamą jest wyhodowana przez nas Slavinja Pokerface, a ojcem sprowadzony przez nas i Joannę Wojciechowską z Czech, reproduktor Gouddy Sachmet. Roofy, to piękny pies, o samczej głowie i zbalansowanej sylwetce. Charakteryzuje go rewelacyjna szata, o długim piórze na ogonie oraz pięknie obrośniętych portkach – co jest niezwykle pożądane w odmianie długowłosej wyżłów weimarskich. Na uwagę zasługuje jego cudowny charakter – jest ufny i kontaktowy, jest podatny na szkolenie co sprawia, że bardzo łatwo i szybko uczy się nowych komend. Jest ogromnym pieszczochem, bardzo przywiązanym do swoich właścicieli. To łagodny i wyrozumiały względem dzieci samiec.
Jako, że właścicielka Roofiego szkoli psy pod kątem psich sportów, jest to bardzo zdyscyplinowany młodzieniec. Przeszedł też jak burza kurs psa myśliwskiego, gdzie ujawnił się jego olbrzymi zapał do pracy w wodzie, naturalny aport i solidna praca przed strzałem. Na wystawach Roofy również pokazał się z jak najlepszej strony, zdobywając następujące tytuły: Junior Champion, Champion Polski, Zwycięzca Klubu 2020 oraz 2021!

Slavinja I'Jaruna

Mamą szczeniąt została wyhodowana przez nas Slavinja I’Jaruna. To nieduża, bardzo ładna eksterierowo suczka, o wielkim sercu do pracy. Zrównoważona w domu, w polu pełna zapału, robi wszystko na 100℅. Jest bardzo pojętna. Jaruna to pies cień, towarzyszy nam we wszystkich domowych czynnościach, bacznie się przyglądając, jest mocno przywiązana do domowników. Przed nią sezon konkursowy i wystawowy, mamy nadzieję, że pokaże jak duży potencjał w niej drzemie. Więcej o Jrunie…

Rodowód miotu ‘A’ to suma kilkunastu lat naszej pracy hodowlanej. Mamy wielkie nadzieje co do tych szczeniąt. Spodziewamy się, że będą to w przyszłości psy zrównoważone, zdrowe, z dużym zapałem do pracy, posiadające najlepsze cechy wyżła weimarskiego oraz piękna budowę jaką powinien szczycić się wyżeł weimarski. Rodzice szczeniąt posiadają komplet badań do wglądu w hodowli. 

 Przyszli właściciele szczeniąt mogą być pewni, że wraz z psem otrzymają również profesjonalną pomoc przy wychowaniu oraz szkoleniu psa myśliwskiego.

Zainteresowanych szczeniętami z tego skojarzenia zachęcamy do kontaktu z nami:

tel. +48 515 455 813
slavinjaweims@gmail.com