REFERENCJE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu oraz prowadzeniu psów różnych ras w próbach i konkursach.

Poniżej znajdą państwo zestawienie naszych osiągnięć z psami, z którymi mieliśmy przyjemność pracować.

Zapraszamy również do zakładki aktualności, gdzie znajdziecie państwo więcej informacji o naszej bieżącej pracy.

Jeśli ktokolwiek z Państwa będzie potrzebował pomocy lub rady w sprawach szkolenia psów
serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Tomasz Wiński
tel. +48 504 247 738
tomaszwinski@wp.pl

Konkursy:

Próby polowe:

VII Memoriał Vladimira Dejmka CACIT 2019, Konkurs wszechstronny (pole, woda, las) OMS Karlovy Vary, Republika Czeska:
Baster Bonahill
(wyżeł niemiecki szorstkowłosy) – 
CACT, lokata 5/17, 457 pkt.

10.08.2019 Konkursy Leśne w OMS Jičin, Republika Czeska:

Baster Bonahill (wyżeł niemiecki szorstkowłosy) – Dyplomem I stopnia, lokata 4!

11.08.2019 Konkursy Wodne OMS Zlín, Republika Czeska:
Baster Bonahill (wyżeł niemiecki szorstkowłosy) – ZWYCIĘZCA KONKURSU!!! lokata 1/0, Dyplom 1 stopnia, 98/100 pkt.

Podzimní zkoušky, CACT Velké Albrechtice, Czechy 2019:

Slavinja NIEPEŁKA (wyżeł weimarski krótkowłosy) – Dyplom 3 stopnia, 243 pkt

Zkoušky vloh Velké Albrechtice, Czechy 2019:
BELANA od Imperial Oak Stud (10 mies., Seter irlandzki czerwono-biały) – Dyplom 1 stopnia, 213 pkt, lokata 3
POLLY PEPPER Stella Venandi (10mies, wyżeł niemiecki szorstkowłosy) – Dyplom 1 stopnia, 208 pkt, lokata 4

13.10.2018 Zkoušky Vloh Ohařů, OMS Opava:
BASTER Bonahill (wyżeł niemiecki szorstkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 5, 212/228 pkt.

14.10.2019 Podzimní Zkoušky Ohařů, OMS Opava:
BASTER Bonahill (wyżeł niemiecki szorstkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 5, 275/300 pkt

Memoriál Ing.
Vladimíra Dejmka 2018 CACIT, CACT

Hans vel. Pióro z Cudownego Lasu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom 1 stopnia, lokata 3, 471 pkt oraz res CACT!
Slavinja SZABORA „Helga” (wyżeł weimarski krótkowłosy) – Dyplom 2 stopnia, lokata 4 oraz 468pkt, tytuł Najlepszego psa pracującego w lesie!

28.04.2018 Zkoušky vloh, MS Jamník Velké Albrechtice, OMS Opava, Republika Czeska:
Slavinja NAGODA „Kiara” wygrała konkurs wyżłów – lokata 1/18, z szerokim zakresem punktów – 228/228 pkt. i Dyplomem I stopnia !!!

29.04.2018 Podzimní klubové zkoušky českých fousků, MS Bravantice, Republika Czeska:
Slavinja NAGODA„Kiara” zajęła lokata 6/15, usyskała 279/300 pkt. i otrzymała Dyplom I stopnia!

Krajowy Konkurs Wyżłów, Rzeszów-Żołynia 2017:
APOCALYPSA z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – 268 / 276pkt, Dyplom I stopnia, lokata 5/13
PIÓRO z Cudownego Lasu (wyższyeł niemiecki krótkowłosy) – 262 / 276pkt, Dyplom I stopnia, lokata 8/13

I Regionalny Konkurs Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras, Natalin-Chełm 2017:
Małe rasy:
URTICA Bractwo Łowieckie (płochacz niemiecki) – ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU !!!
Dyplom I stopnia, lokata 1, obsługiwła 214 / 228pkt.
Wyżły:
APOCALYPSA z Dorzecza Nidy(wyżeł niemiecki krótkowłosy) – ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU !!! Dyplom I stopnia, lokata 1/13, 273/276 pkt. CPC
Nadorpusztai Cukor (wyżeł węgierski krótkowłosy) – Dyplom 1 stopnia, lokata 2, 267/276 pkt.
Brava Venator d’Ursus (bracco italioano) – Dyplom 1 stopnia, lokata 5, 257/276 pkt.

21-22.10.2017 Międzynarodowy Konkurs Pracy Wyżłów Ryki-Nałęczów, Polska:
APOCALYPSA z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki ktotkowłosy) – lokata 2/25, Dyplom I stopnia, 272 / 276pkt, res. CACIT
BRAVA Venator d’Ursus (Bracco Italiano) – 242/276 pkt, lokata 7 na 25, Dyplom I stopnia
Nadorpusztai CUKOR (wyżeł węgierski krótkowłosy) – 256/276 pkt, lokata 9 na 25, Dyplom II stopnia

7.10.2017 IV Mazowiecki Konkurs Pracy Wyżłów Wielostronnych, OHZ Gradów, Polska:
PIÓRO z Cudownego Lasu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 1/13 oraz 268/276 punktów, CPC, Zwycięzca Konkursu!
(pies w wieku 14 mies.)
Nadorpusztai CUKOR (wyżeł węgierski krótkowłosy) – 261 / 276pkt, miejsce 4/13, Dyplom I stopnia.
Gyorsan Venator D’Ursus (wyżeł włoski krótkowłosy) – 258 / 276pkt., Miejsce 7/13, Dyplom II stopnia.

30.09.2017 X Regionalny Konkurs Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras, Sienno, Polska:
PIÓRO z Cudownego Lasu (wyżeł niemiecki krótkowłosy)
(pies w wieku 14 miesięcy.)
Dyplom I stopnia, lokata 2/10, 240 / 276pkt .

29-30.07.2017 VIII Memoriał Jitky Hromadove, Opava, Republika Czeska:
Nádorpusztai CUKOR (wyżeł węgierski krótkowłosy)
suka w wieku 1,5 roku
Zkousky Vloh – 214 pkt., Dyplom I stopnia
Specialni Zkousky z Vodni Prace Oharu – 95 pkt., dyplom I stopnia

23.04.2017 Podzimní klubové zkoušky českých fousků (CACT), Opava, Republika Czeska:
Slavinja OSTORBODA HILDA (wyżeł weimarski krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 5/17, 281/300 pkt, nos 4
CAPOEIRA Banataj Wind (wyżeł węgierski kimtkowłosy) w wieku 11 miesięcy! – Dyplom I stopnia, lokata 9/17, 263/300 pkt, nos 4
BRAVA Venator d’Ursus(bracco italiano) – Dyplom III stopnia, lokata 10/17, 263/300 pkt, nos 4

22.04.2017 Zkousky vloh, Opava, Republika Czeska:
BRAVA Venator d’Ursus (bracco italiano) – Dyplom I stopnia, lokata 7/14, 217/228 pkt, nos 4
Slavinja OSTORBODA HILDA (wyżeł weimarski krótkowłosy) – Dyplom II stopnia, lokata 9/14, 177/228 pkt, nos 4

Międzynarodowy Konkurs Pracy Wyżłów w klasie wielostronnej, Nałeczów 2016:
APOCALYPSA z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki krótkołosy) – 266 / 276pkt, lokata 5/12, Dyplom II stopnia.

1.10.2016 III Mazowiecki Konkurs Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras, Błonie:
APOCALYPSA z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – ZWYCIĘŻCZYNI konkurs, 271 / 276pkt, lokatę 1/12, Dyplom I stopnia, CPC!
TASZA Andreovia fci (WNK) – lokata 3/12, 242 / 276pkt, Dyplom II stopnia.

30-31.07.2016 VII Memoriał Jitky Hromadove, Opava, Republika Czeska:
APOCALYPSA z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki krótkowłosy)
suka w wieku 1,5 roku
Zkousky Vloh – 211pkt., Dyplom I stopnia
Specialni Zkousky z Vodni Prace Oharu – 90 pkt., Dyplom I stopnia
Lesni Zkousky Oharu – 220 pkt., Dypolm II stopnia

1.05.2016 Podzimni Zkoušky (CACT), Hlucin, Republika Czeska:

Slavinja fci TOMIŁA (wyżeł weimarski krótkowłosy) – Dypolom 1 stopnia, miejsce 9/24, 265 punkty.

30.4.2016 Zkoušky vloh, Hlucin, Republika Czeska:

Slavinja fci TOMIŁA (wyżeł weimarski krótkowłosy) – ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU, Dyplom 1 stopnia, lokata 1/20, z maxymalną liczbą punktów!

II. Podzimní zkoušky o Jaromericki Puchar,Jaroměřice 2015, Republika Czeska:
TURBINA OD SLAVINJA DLA Andreovia fci (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU!!! w wieku 10 miesięcy, lokata 1/12, 295/300 pkt., Dyplom I stopnia

06.09.2015 Jesienne konkursy dla wyżłów i psów myśliwskich małych ras w Wielkim Ratmirowie (PZ), Republika Czeska:
HEBAN Thegonia Black (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – lokata 2/16, 281/300pkt., Dyplom I stopnia
TURBINA OD SLAVINJA DLA Andreovia fci (wyżeł niemiecki krótkowłosy w wieku 10 miesięcy) – lokata 3/16, 280/300 pkt., Dyplom I stopnia
Slavinja fci URSUS MAYOR (wyżeł weimarski krótkowłosy) – lokata 7/16, 264/300 pkt., Dyplom II stopnia

03.05.2015 Podzimní klubové zkoušky českých fousků, Opava, Czechy:
Slavinja fci SZABORA „Helga” (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom I stopnia, 3/22 lokata, 282/300 punktów

I MAZOWIECKI KONKURS WYŻŁÓW I PŁOCHACZY, OHZ ZG PZŁ Gradów 2014 r:
Waldwiese CONTRA (wyżeł weimarski długowłosy) – dyplom III stopnia, lokata 5/13, 218 punktów

CACIT – Międzynarodowy Konkurs Pracy Wyżłów w Klasie Wielostronnej, Ryki 2014:
Slavinja fci SZABORA „Helga” – w wieku 9 mies. Dyplom 1 stopnia, lokata 5/17, 211/264pkt.

Międzynarodowy Konkurs Wyżłów w Klasie wielostoronnej Osiek 21.09.2013:
CZABOR z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – dyplom II stopnia, lokatę 9/17, 240/264 pkt. (pies w wieku 11 miesięcy)

Krajowy Konkurs Wyżłów w klasie wszechstronnej, Pszczyna 2013:
CZABOR z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) Dyplom III stopnia, lokata 1/3, 323pkt. (pies w wieku 11 miesięcy)

III.rocznik MLH o Pohar Premonstratskeho Klastera (CACT), Milevsko, Republika Czeska:
CZABOR z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótkowłosy)
Dyplom II stopnia, 358 pkt, lokata 10:
Podzimni Zkousky Oharu – 263/300pkt., dyplom II stopnia
Specialni Zkousky z Vodni Prace – 89/100pkt., dyplom I stopnia
Przynoszenie lisa przez przeszkodę – 6/8pkt
(pies w wieku 10 miesięcy)
Waldwiese CONTRA (wyżeł weimarski długowłosy)
Podzimni Zkousky Oharu – 268/300pkt., dyplom I stopnia
Specialni Zkousky z Vodni Prace – 84/100pkt., dyplom I stopnia

Memoriál Štefana Krasňanského 2013 (CACT), Dolny Bar, Słowacja:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – lokata 10/22, dyplom II stopnia, 411pkt

I Memorial Vladimira Dejmka (CACT), Karlovy Vary 2012, Republika Czeska:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy)
lokata 1/20, dyplom I stopnia, 478/500pkt., CACT
Najlepszy pies w klasie wyżłów.

II.rocznik MLH o Pohar Premonstratskeho Klastera (CACIT), Milevsko, Republika Czeska:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy)
Podzimni Zkousky Oharu – 282/300pkt., dyplom I stopnia
Specialni Zkousky z Vodni Prace – 96/100pkt., dyplom I stopnia
Przynoszenie lisa przez przeszkodę – 8/8pkt
Cały Memoriał – 386 pkt. lokata 6. res CACT

IV Memoriał Jitky Hromadove, 28-29.08.2012, Opava, Republka Czeska:

Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy)
Zkousky Vloh – 223/228pkt., dyplom I stopnia, CACT
Specialni Zkousky z Vodni Prace Oharu – 100/100 pkt., dyplom I stopnia
Lesni Zkousky Oharu – 234/248 pkt., dypolm I stopnia
Cały memoriał – dyplom I stopnia, 557 pkt., lokata 4/18
Fenomena Team ZEMES (wyżeł weimarski krótkowłosy)
Zkousky Vloh – 186pkt., dyplom I stopnia
Specialni Zkousky z Vodni Prace Oharu – 91 pkt., dyplom I stopnia

Klubove Podzimni Zkousky (KKO), OMS Karlovy Vary 2012, Republika Czeska:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom I stopnia, CACT
Fenomena Team ZEMES (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom I stopnia, 259pkt

Podzimni Zkousky oharu, OMS Tachlovice 2012 (CZ):
Fenomena Team WERA (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom I stopnia
HABI Anons (wyżeł niemiecki krótkowłosy) dyplom I stopnia

Podzimni Zkousky oharu, Tesany 2012 (CZ)
Fenomena Team WERA (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom II stopnia
HABI Anons (wyżeł niemiecki krótkowłosy) dyplom II stopnia

Podzimni Zkousky oharu, OMS Praga-vyhod 2012, Republika Czeska:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom I stopnia

III Memorial Jitky Hromadove, 30-31.VII.2011, Opava, Republika Czeska:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy):
Konkurencje polne (ZV) -dyplom 1 stopnia, CACT
Konkurencje wodne (SPVZ) – dyplom 1 stopnia,
Konkurencje leśne (LZ) – dyplom 3 stopnia,
dyplom IIIst., 535/576 p.,lok. 10/23

Jesenné skúąky stavačov, 11.VI.2011, Nové Sady, Słowacja:

Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 1 stopnia, CACT

Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Gola 2011:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,
Fenomena Team WERA (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,

XXXVII Międzynarodowy Field Trials im T.Marchlewskiego, Niepołomice 2011
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 2 stopnia,
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,

Regionalny Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Zator Spytkowice 2010:
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 3 stopnia,
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 1 stopnia,
Fenomena Team YOKO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,

XIV Kujawsko-Pomorski Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Nowy Dwór 2010:
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 1 stopnia,
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 1 stopnia,

Krajowy Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Rokosowo 2010:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,
Fenomena Team YOKO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,

Regionalny Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Sienno 2010:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,

XIII Kujawsko-Pomorski Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Jarantowice’09:
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 1 stopnia,
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 1 stopnia,

Regionalny Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Płock 2009:
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 1 stopnia,
CISA z Bobięcińskiego Lasu (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 1 stopnia,

Krajowy Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Rokosowo 2008:
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 3 stopnia,

Regionalny Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Sienno 2008:
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 1 stopnia

Liciszewy 2018:
Slavinja NIEPEŁKA „Niko” (wyżeł weimarski krótkowłosy) – Dyplom 1 stopnia, 90/100 pkt., lokata 8/21

Liciszewy 2017:
Gyorsan Venator D’Ursus (bracco italiano) – Dyplom 1 stopnia, 100/100pkt., lokata 1/22! Zwycięzca Prób Polowych.
(Pies w wieku 10 miesięcy)
UNGARO Andreovia fci (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom 1 stopnia, 91/100pkt., lokata 8/22.

Gąbin 2017:
Luzsiai BEZZEG (wyżeł węgierski krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, 97/100 pkt., lokata 5/21
BRONX z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, 96/100 pkt, lokata 6/21
YETTA Kajminia (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, 93/100 pkt, lokata 7/21
PIÓRO z Cudownego Lasu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, 92/100 pkt., lokata 8/21
Bajnok-Menti KANTOR (wyżeł niemiecki szorstkowłosy) – Dyplom I stopnia, 92/100 pkt., lokata 9/21
PEARL aus dem Konigswald (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom III stopnia, 76/100pkt., lokata 14/21

Biskupin 2017:
Slavinja PERUN (wyżeł weimarski długowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 3/8, 96/100 pkt.

Olsztyn 2017:
Nádorpusztai CUKOR (wyżeł węgierski krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 1/14, 100/100 pkt, ZWYCIĘŻCZYNI!!!
BIRMA z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 3/14, 96/100 pkt.
CAPOEIRA Banataj Wind (wyżeł węgierski krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 4/14, 95/100 pkt.
BRAVA Venator d’Ursus (bracco italiano) – Dyplom I stopnia, lokata 6/14, 95/100 pkt.

URTICA Bractwo Łowieckie (płochacz niemiecki) – Dyplom I stopnia, lokata 1/7, 120/120 pkt, ZWYCIĘŻCZYNI!!!

Liciszewy 2016:
TASZA Andreovia fci (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokatę 2/16, 96p.
KENZI FRENZI Fala Love’a (wyżeł weimarski krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokatę 5/16, 88p.

Ciechanów 2016:
MELISA Magia Psiego Ogona (jack russell terier)
Dyplom 1 stopnia, lokata 1, 120/120 pkt. ZWYCIĘŻCZYNI Małych Ras
GANDZIA vel. APOCALYPSA z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – lokata 2/24, Dyplom I stopnia, 100/100 pkt.
Slavinja fci OSTROBODA HILDA – w wieku 10 miesięcy, Dyplom 1 stopnia, lokata 91/100, lokata 9/24
TAJGA Andreovia fci (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom 1 stopnia, lokata 10/24, 87/100pkt

Garwolin 2015:
HEBAN Theogonia Black (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – dyplom I stopnia, 100100p., lokata 1/17
Slavinja fci SIABORA (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom I stopnia, 100100p., lokata 2/17

Piotrków Trybunalski 2014:
Slavinja fci SZABORA „Helga” (wyżeł weimarski krótkowłosy) – w wieku 9 mies., Dyplom 1 stopnia, lokata 2/17, 100/100pkt.

Czerniejewo 2013:
EDDA Theogonia Black (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – dyplom I stopnia, 96/100p., lokata 1/21

Biskupin 2013:
CZABOR z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – dyplom I stopnia, 95/100p, lokata 3

Ciechanów 2013:
ESTERA Theogonia Black (wyżeł niemiecki krótlkowłosy) – dyplom 1 stopnia, 100/100p, lokata 1
Fokker’s FADO (seter irlandziki) – dyplom 1 stopnia, 96/100p, lokata 4
VALCHE z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótlkowłosy) – dyplom 1 stopnia, 95/100p, lokata 5
AMARAŁ Thristanti (seter szkocki) – dyplom 2 stopnia, 80/100p, lokata 11

Płock 2012:
HABI Anons (wyżeł niemiecki krótkowłosy) dyplom 1 stopnia
URKE z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) dyplom 1 stopnia
CYRANO Gray Eminence (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom 1 stopnia

Czerniejewo 2011:
Waldwiese CONTRA (wyżeł weimarski długowłosy)
suka w wieku 10 miesięcy, dyplom 1 stopnia, 96/100pkt., lokata 3
BASCO z Karczewskiej Zagrody (pointer) dyplom 1 stopnia

Ożarów Mazowiecki 2011:
GROM z Króliczego Dołka (wyżeł niemiecki krótkowłosy) dyplom 1 stopnia
FANY z Leśnego Potoku (spaniel bretoński) – dyplom 1 stopnia

Ciechanów 2011:
Fenomena Team WERA (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 1 stopnia
BRUNO (wyżeł niemiecki szorstkowłosy) dyplom 1 stopnia

Ożarów Mazowiecki 2010:
Fenomena Team YOKO (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom 1 stopnia
Fenomena Team YASUKO (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom 1 stopnia

Czerniejewo 2009:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom 1 stopnia
Fenomena Team ZILA-ROSA (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom 1 stopnia

Przybyszewo 2008:
CRONOS Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom I stopnia