Płochacz Niemiecki | Wachtelhund miot W – Jasper & Hańba

Szczenięta już na świecie! Mamy 6 psów i 5 suk. Miot urodzony 16.04.2020r.
Zainteresowanych szczenięciem z tego skojarzenia zapraszamy do kontaktu z nami!
Maluchy będą gotowe do odbioru na początku czerwca 2020!

Rodzice szczeniąt:

Jasper vom Herzrain

URTICA Bractwo Łowieckie „Hańba”

Rodzice tego miotu cechują się doskonałym zdrowiem potwierdzonym badaniami i certyfikatami. Silnym, typowym dla rasy charakterem. Bardzo dobrymi walorami użytkowymi, sprawdzonymi podczas prób oraz konkursów pracy psów myśliwskich, a przede wszystkim podczas praktycznego polowania. Doskonały eksterier rodziców, został wielokrotnie doceniony podczas wystaw psów rasowych przez międzynarodowych sędziów eksterieru. Są psami bardzo łatwymi w szkoleniu i prowadzeniu.

Jasper vom Herzrain

(Jasper von Dreiannen & Lady von der Huht)

Jasper to rewelacyjny przedstawiciel rasy. Z piękną głową, świetną szatą i bardzo dobrym charakterem. Jest psem o mocnej kości i poprawnej budowie. Jest Championem Czech, Młodzieżowym Championem Czech oraz Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu. Jednak Jasper to przede wszystkim pies pracujący. Jak na wachtla przystało jest bardzo aktywnym, szczekliwym i zawziętym osobnikiem, z rewelacyjnym użytkowym niemieckim rodowodem. Jasper potwierdził swoje predyspozycje do pracy nie tylko w łowisku podczas polowań, ale również podczas Konkursów Pracy w Czechach. Może się pochwalić ukończeniem Konkursów Pracy w Czechach Dyplomami I stopnia i jednymi z pierwszych lokat! Jego predyspozycje do pracy zostały potwierdzone podczas konkursów dla młodych psów – ZV, konkursów polnych-PZ, konkursów leśnych – LZ, konkursów tropowców-BZ, konkursów wodnych – SVP oraz podczas bardzo wymagających konkursów pracy wszechstronnej -VZ. Jasper jest psem zdrowym w sile wieku. Jest wolny od dysplazji stawów biodrowych z najlepszym z możliwych wyników HD A/A.

URTICA Bractwo Łowieckie "Hańba"

(TOM vom Hahnenkamm & CZAKRA od Vicenickeho Potoka)

Hańba to 4 letnia temperamentna suka. Na tle innych wachtelhundów wyróżnia się bardzo dobrą motoryką I dynamiką pracy. Jest bardzo zwinna i szybka. Jest psem, kontaktowym i łatwym w prowadzeniu. Charakteryzuje ją wrodzony, delikatny, a zarazem pewny aport. Doskonale daje sobie radę z każdym rodzajem aportów, z drapieżnikami włącznie. Wyróżnia ją bardzo duża szczekliwość I wytrwałość podczas pracy na ciepłym tropie. Jest Championką Polski, Młodzieżową Championką Polski. A swoje predyspozycje do pracy potwierdziła podczas Wielostronnych Konkursów Pracy, ukończyła także Próby Pracy Polowej dla Psów Myśliwskich Małych Ras. Hańba ma bardzo duże doświadczenie zdobyte podczas zbiorowych polowań na bażanty, w których regularnie bierze udział od 6 miesiąca życia. Jest zdrowa i w dobrej kondycji. Ma przebadane zdrowe serce, co potwierdza Międzynarodowy Certyfikat Kardiologiczny. Jest prześwietlona pod kątem dysplazji stawów biodrowych i łokciowych z najlepszym z możliwych wynikiem: HD A/A, ED 0:0. Jest także wolna od Osteochondrozy z wynikiem: OCD-free!

Wyniki rodziców zarówno z konkursów, wystaw, jak i zdrowotne, pozwalają przypuszczać, że szczenięta z tego kojarzenia będą psami zdrowymi, o rewelacyjnym eksterierze, a co najważniejsze będą posiadać odpowiednie walory użytkowe. Przyszli właściciele szczeniąt mogą być pewni, że wraz z psem otrzymają również profesjonalną pomoc przy wychowaniu oraz szkoleniu płochacza. Zainteresowanych szczeniętami z tego skojarzenia zachęcamy do kontaktu z nami:

tel. +48 501 595 302
slavinjaweims@gmail.com