Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy miot C - Hans & Gandzia

Hodolwa Slavinja fci pragnie poinformować, że dnia 28 listopada 2018 roku przyszło na świat 5 piesków i 2 suczki z wyjątkowego skojarzenia.

Rodzice szczeniąt:

Rodzice szczeniąt cechują się doskonałym zdrowiem potwierdzonym badaniami i certyfikatami. Stabilnym i zrównoważonym charakterem. Bardzo dobrymi walorami użytkowymi, sprawdzonymi podczas prób oraz konkursów pracy psów myśliwskich w Polsce i w Czechach, a przede wszystkim podczas praktycznego polowania. Doskonały eksterier rodziców, został wielokrotnie doceniony podczas wystaw psów rasowych przez międzynarodowych sędziów eksterieru.


"Hans" Pióro z Cudownego Lasu
(QUINTUS KS von Neuarenberg x FLORA Ja-Sta Czech)

Ojcem szczeniąt jest Hans. Hans to wybitny, młody wyżeł niemiecki krótkowłosy z bardzo dobrymi cechami użytkowymi. Jako roczny pies potwierdził swoje predyspozycje do pracy sprawdzając się w łowisku, również jako pies podsokoli. Każdy konkurs, w którym startował ukończył z dyplomem I stopnia i na jednej z pierwszych lokat. Jako 2 letni pies ukończył międzynarodowy konkurs pracy wszechstronnej (pole, woda, las) w Czechach - Memoriał inż. Vladimira Dejmka CACIT, CACT z lokatą 3, 471/500pkt oraz rezerwowym wnioskiem na Championa Pracy Czech. Jest rewelacyjnym towarzyszem polowań i życia codziennego. Wyróżnia go doskonały eksterier oraz zrównoważony i bardzo pogodny charakter. W pracy wyróżnia się pewnym i delikatnym aportem, szybkim wytrwałym przeszukiwaniem pola oraz dobrym wystawianiem. Jest bardzo wytrwały w pracy, nawet w bardzo trudnym terenie. Ma rozpoczęty CHAMPIONAT PRACY. Hans jest bardzo poprawnie zbudowany. Jest Młodzieżowym Championem Polski oraz Championem Polski, ma rozpoczęty Interchampionat. Podczas wystaw otrzymuje wyłącznie oceny doskonałe.
Więcej o Hansie TU.


"Gandzia" Apocalypsa z Dorzecza Nidy
(Kastor vom Jaghdhundegestrin & Duma z Hubertowych Łowisk)

 Gandzia to 3 letnia suka, o doskonałym eksterierze i świetnych predyspozycjach do pracy. O wybitnych walorach użytkowych świadczą jej osiągnięcia z konkursów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Do dnia dzisiejszego Gandzia uzyskała 3 wnioski na Krajowego Championa Pracy oraz wniosek rezerwowy na Międzynarodowego Championa Pracy. Ponadto w wieku 16 miesięcy ukończyła Memoriał Jitky Hromadove, który z racji stopnia odbywających się konkurencji, traktowany jest jako konkurs wszechstronny. Gandzia jest zrównoważoną, suką o bardzo silnej pasji do pracy. Ma miłe, wesołe usposobienie. Jest bardzo przyjemnym towarzyszem polowań i życia codziennego. Gandzia jest Championką Polski. Więcej o Gandzi TU.


Zarówno Gandzia, jak i Hans mają przebadane, zdrowe serce, co potwierdza Międzynarodowy certyfikat kardiologiczny z wynikiem: serce zdrowe, bez jakichkolwiek zmian. 
Oboje są zdrowi i nie są nosicielami choroby genetycznej - Pęcherzowego oddzielania się naskórka (EBJ), a także oboje są wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych z najlepszym z możliwych wynikiem: HD-A, ED 0:0.

Wyniki rodziców, zarówno z konkursów, wystaw, jak i zdrowotne, pozwalają przypuszczać, że szczenięta z tego kojarzenia będą psami zdrowymi, o doskonałym eksterierze, a co najważniejsze będą posiadać odpowiednie walory użytkowe. Przyszli właściciele szczeniąt mogą być pewni, że wraz z psem otrzymają również profesjonalną pomoc przy wychowaniu oraz szkoleniu wyżła.

Zainteresowanych szczeniętami z tego skojarzenia zachęcamy do konaktu z nami:

tel. +48 501 595 302
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Poniżej rodowód szczeniąt: