Nowości:

 

Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy miot B - Hans & Gandzia

Hodolwa Slavinja fci pragnie poinformować, że w nocy z 10/11 kwietnia 2018 roku przyszło na świat 5 piesków i 3 suczki z wyjątkowego skojarzenia.

GALERIA

Rodzicami szczeniąt zostaną:

"Hans" Pióro z Cudownego Lasu

"Gandzia" Apocalypsa z Dorzecza Nidy

Rodzice szczeniąt cechują się doskonałym zdrowiem potwierdzonym badaniami i certyfikatami. Stabilnym i zrównoważonym charakterem. Bardzo dobrymi walorami użytkowymi, sprawdzonymi podczas prób oraz konkursów pracy psów myśliwskich w Polsce i w Czechach, a przede wszystkim podczas praktycznego polowania. Doskonały eksterier rodziców, został wielokrotnie doceniony podczas wystaw psów rasowych przez międzynarodowych sędziów eksterieru.


"Hans" Pióro z Cudownego Lasu
(QUINTUS KS von Neuarenberg x FLORA Ja-Sta Czech)

Hans to młody, półtoraroczny wyżeł niemiecki krótkowłosy o wybitnych cechach użytkowych. Jako roczny pies potwierdził swoje predyspozycje do pracy, kończąc każdy konkurs, w którym startował, dyplomem I stopnia i na jednej z pierwszych lokat. Jest rewelacyjnym towarzyszem polowań i życia codziennego. Ma bardzo pogodny i zrównoważony charakter. W pracy wyróżnia się rewelacyjnym pewnym aportem, szybkim wytrwałym przeszukiwaniem pola oraz dobrym wystawianiem. Jest bardzo sinym psem, bardzo dobrze radzi sobie w trudnym terenie podczas pracy. Ma rozpoczęty Championat Pracy. Hansa charakteryzuje doskonały eksterier oraz zrównoważony charakter. Podczas wystaw otrzymuje wyłącznie oceny doskonałe. Jest Młodzieżowym Championem Polski oraz pretendentem na Championa Polski.
Więcej o Hansie TU.


"Gandzia" Apocalypsa z Dorzecza Nidy
(Kastor vom Jaghdhundegestrin & Duma z Hubertowych Łowisk)

 Gandzia to 3 letnia suka, o doskonałym eksterierze i świetnych predyspozycjach do pracy. O wybitnych walorach użytkowych świadczą jej osiągnięcia z konkursów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Do dnia dzisiejszego Gandzia uzyskała 3 wnioski na Krajowego Championa Pracy oraz wniosek rezerwowy na Międzynarodowego Championa Pracy. Ponadto w wieku 16 miesięcy ukończyła Memoriał Jitky Hromadove, który z racji stopnia odbywających się konkurencji, traktowany jest jako konkurs wszechstronny. Gandzia jest zrównoważoną, suką o bardzo silnej pasji do pracy. Ma miłe, wesołe usposobienie. Jest bardzo przyjemnym towarzyszem polowań i życia codziennego. Gandzia jest Championką Polski. Więcej o Gandzi TU.


Zarówno Gandzia, jak i Hans mają przebadane, zdrowe serce, co potwierdza Międzynarodowy certyfikat kardiologiczny z wynikiem: serce zdrowe, bez jakichkolwiek zmian.
Oboje są zdrowi i nie są nosicielami choroby genetycznej - Pęcherzowego oddzielania się naskórka (EBJ), a także oboje są wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych z najlepszym z możliwych wynikiem: HD-A, ED 0:0.

Wyniki rodziców, zarówno z konkursów, wystaw, jak i zdrowotne, pozwalają przypuszczać, że szczenięta z tego kojarzenia będą psami zdrowymi, o doskonałym eksterierze, a co najważniejsze będą posiadać odpowiednie walory użytkowe. Przyszli właściciele szczeniąt mogą być pewni, że wraz z psem otrzymają również profesjonalną pomoc przy wychowaniu oraz szkoleniu wyżła.

Zainteresowanych szczeniętami z tego skojarzenia zachęcamy do konaktu z nami:

tel. +48 501 595 302
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Poniżej rodowód szczeniąt: