REFERENCE

We have many years of experience in training and leading a variety of dog breeds in both trials and competitions.
Below you may find the achievements of the dogs we had the pleasure of working with.
We also invite you to take a look at our “News” tab, where you may find more information about our current work.

We invite you to contact us with any training related issues or questions -we’ll be glad to help!

Tomasz Wiński
tel. +48 504 247 738
tomaszwinski@wp.pl

Trials:

Junior Hunting Trials:

Memoriál Ing. Vladimíra Dejmka 2018 CACIT, CACT
Hans vel. Pióro z Cudownego Lasu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom 1 stopnia, lokata 3, 471 pkt oraz res CACT!
Slavinja SZABORA “Helga” (wyżeł weimarski krótkowłosy) – Dyplom 2 stopnia, lokata 4 oraz 468pkt, tytuł Najlepszego psa pracującego w lesie!

28.04.2018 Zkoušky vloh, MS Jamník Velké Albrechtice, OMS Opava, Republika Czeska:
Slavinja NAGODA “Kiara” wygrała konkurs wyżłów – lokata 1/18, z maksymalną liczbą punktów – 228/228 pkt. i Dyplomem I stopnia!!!

29.04.2018 Podzimní klubové zkoušky českých fousků, MS Bravantice, Republika Czeska:
Slavinja NAGODA “Kiara” zajęła lokatę 6/15, usyskała 279/300 pkt. i otrzymała Dyplom I stopnia!

Krajowy Konkurs Wyżłów, Rzeszów-Żołynia 2017:
APOCALYPSA z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – 268/276pkt, Dyplom I stopnia, lokata 5/13
PIÓRO z Cudownego Lasu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – 262/276pkt, Dyplom I stopnia, lokata 8/13

21-22.10.2017 Międzynarodowy Konkurs Pracy Wyżłów Ryki-Nałęczów, Polska:
APOCALYPSA z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki któtkowłosy) – lokata 2/25, Dyplom I stopnia, 272/276pkt, res. CACIT
BRAVA Venator d’Ursus (Bracco Italiano) – 242/276 pkt, lokata 7 na 25, Dyplom I stopnia
Nadorpusztai CUKOR (wyżeł węgierski krótkowłosy) – 256/276 pkt, lokata 9 na 25, Dyplom II stopnia

7.10.2017 IV Mazowiecki Konkurs Pracy Wyżłów Wielostronnych, OHZ Gradów, Polska:
PIÓRO z Cudownego Lasu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokatę 1/13 oraz 268/276 punktów, CPC, Zwycięzca Konkursu!
(pies w wieku 14 mies.)
Nadorpusztai CUKOR (wyżeł węgierski krótkowłosy) – 261/276pkt, miejsce 4/13, Dyplom I stopnia.
Gyorsan Venator D’Ursus (wyżeł włoski krótkowłosy) – 258/276pkt., miejsce 7/13, Dyplom II stopnia.

30.09.2017 X Regionalny Konkurs Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras, Sienno, Polska:
PIÓRO z Cudownego Lasu (wyżeł niemiecki krótkowłosy)
(pies w wieku 14 mies.)
Dyplom I stopnia, lokata 2/10, 240/276pkt.

29-30.07.2017 VIII Memoriał Jitky Hromadove, Opava, Republka Czeska:
Nádorpusztai CUKOR (wyżeł węgierski krótkowłosy)
suka w wieku 1,5 roku
Zkousky Vloh – 214 pkt., dyplom I stopnia
Specialni Zkousky z Vodni Prace Oharu – 95 pkt., dyplom I stopnia

23.04.2017 Podzimní klubové zkoušky českých fousků (CACT), Opava, Republika Czeska:
Slavinja OSTORBODA HILDA (wyżeł weimarski krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 5/17, 281/300 pkt, nos 4
CAPOEIRA Banataj Wind (wyżeł węgierski któtkowłosy) w wieku 11 miesięcy! – Dyplom I stopnia, lokata 9/17, 263/300 pkt, nos 4
BRAVA Venator d’Ursus (bracco italiano) – Dyplom III stopnia, lokata 10/17, 263/300 pkt, nos 4

22.04.2017 Zkousky vloh, Opava, Republika Czeska:
BRAVA Venator d’Ursus (bracco italiano) – Dyplom I stopnia, lokata 7/14, 217/228 pkt, nos 4
Slavinja OSTORBODA HILDA (wyżeł weimarski krótkowłosy) – Dyplom II stopnia, lokata 9/14, 177/228 pkt, nos 4

Międzynarodowy Konkurs Pracy Wyżłów w klasie wielostronnej, Nałeczów 2016:
APOCALYPSA z Dorzecza Nidy fci (WNK) – 266/276pkt, lokatę 5/12, Dyplom II stopnia.

1.10.2016 III Mazowiecki Konkurs Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras, Błonie:
APOCALYPSA z Dorzecza Nidy fci (WNK) – ZWYCIĘŻCZYNI konkursu, 271/276pkt, lokatę 1/12, Dyplom I stopnia, CPC!
TASZA Andreovia fci (WNK) – lokata 3/12, 242/276pkt, Dyplom II stopnia.

30-31.07.2016 VII Memoriał Jitky Hromadove, Opava, Republka Czeska:
APOCALYPSA z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki krótkowłosy)
suka w wieku 1,5 roku
Zkousky Vloh – 211pkt., dyplom I stopnia
Specialni Zkousky z Vodni Prace Oharu – 90 pkt., dyplom I stopnia
Lesni Zkousky Oharu – 220 pkt., dypolm II stopnia

1.05.2016 Podzimni Zkoušky (CACT), Hlucin, Republika Czeska:

Slavinja fci TOMIŁA “Heroina” (wyżeł weimarski krótkowłosy) – Dypolom 1 stopnia, miejsce 9/24, 265 punkty.

30.4.2016 Zkoušky vloh, Hlucin, Republika Czeska:

Slavinja fci TOMIŁA “Heroina” (wyżeł weimarski krótkowłosy) – ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU, Dyplom 1 stopnia, lokata 1/20, z maxymalną liczbą punktów!

II. Podzimní zkoušky o Jaromericki Puchar,Jaroměřice 2015, Republika Czeska:
TURBINA OD SLAVINJA DLA Andreovia fci (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – w wieku 10 miesięcy, lokata 1/12, 295/300 pkt., Dyplom I stopnia

06.09.2015 Jesienne konkursy dla wyżłów i psów myśliwskich małych ras w Wielkim Ratmirowie (PZ), Republika Czeska:
HEBAN Thegonia Black (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – lokata 2/16, 281/300pkt., Dyplom I stopnia
TURBINA OD SLAVINJA DLA Andreovia fci (wyżeł niemiecki krótkowłosy w wieku 10 miesięcy) ? lokata 3/16, 280/300 pkt., Dyplom I stopnia
Slavinja fci URSUS MAYOR (wyżeł weimarski krótkowłosy) – lokata 7/16, 264/300 pkt., Dyplom II stopnia

03.05.2015 Podzimní klubové zkoušky českých fousků, Opava, Czechy:
Slavinja fci SZABORA “Helga” (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom I stopnia, 3/22 lokata, 282/300 punktów

I MAZOWIECKI KONKURS WYŻŁÓW I PŁOCHACZY, OHZ ZG PZŁ Gradów 2014 r:
Waldwiese CONTRA (wyżeł weimarski długowłosy) – dyplom III stopnia, lokata 5/13, 218 punktów

CACIT – Międzynarodowy Konkurs Pracy Wyżłów w Klasie Wielostronnej, Ryki 2014:
Slavinja fci SZABORA “Helga” – w wieku 9 mies. Dyplom 1 stopnia, lokata 5/17, 211/264pkt.

Międzynarodowy Konkurs Wyżłów w Klasie wielostoronnej Osiek 21.09.2013:
CZABOR z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – dyplom II stopnia, lokatę 9/17, 240/264 pkt. (pies w wieku 11 miesięcy)

Krajowy Konkurs Wyżłów w klasie wszechstronnej, Pszczyna 2013:
CZABOR z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) Dyplom III stopnia, lokata 1/3, 323pkt. (pies w wieku 11 miesięcy)

III.rocznik MLH o Pohar Premonstratskeho Klastera (CACT), Milevsko, Republika Czeska:
CZABOR z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótkowłosy)
Dyplom II stopnia, 358 pkt, lokata 10:
Podzimni Zkousky Oharu – 263/300pkt., dyplom II stopnia
Specialni Zkousky z Vodni Prace – 89/100pkt., dyplom I stopnia
Przynoszenie lisa przez przeszkodę – 6/8pkt
(pies w wieku 10 miesięcy)
Waldwiese CONTRA (wyżeł weimarski długowłosy)
Podzimni Zkousky Oharu – 268/300pkt., dyplom I stopnia
Specialni Zkousky z Vodni Prace – 84/100pkt., dyplom I stopnia

Memoriál Štefana Krasňanského 2013 (CACT), Dolny Bar, Słowacja:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – lokata 10/22, dyplom II stopnia, 411pkt

I Memorial Vladimira Dejmka (CACT), Karlovy Vary 2012, Republika Czeska:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy)
lokata 1/20, dyplom I stopnia, 478/500pkt., CACT
Najlepszy pies w klasie wyżłów.

II.rocznik MLH o Pohar Premonstratskeho Klastera (CACIT), Milevsko, Republika Czeska:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy)
Podzimni Zkousky Oharu – 282/300pkt., dyplom I stopnia
Specialni Zkousky z Vodni Prace – 96/100pkt., dyplom I stopnia
Przynoszenie lisa przez przeszkodę – 8/8pkt
Cały Memoriał – 386 pkt. lokata 6. res CACT

IV Memoriał Jitky Hromadove, 28-29.08.2012, Opava, Republka Czeska:

Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy)
Zkousky Vloh – 223/228pkt., dyplom I stopnia, CACT
Specialni Zkousky z Vodni Prace Oharu – 100/100 pkt., dyplom I stopnia
Lesni Zkousky Oharu – 234/248 pkt., dypolm I stopnia
Cały memoriał – dyplom I stopnia, 557 pkt., lokata 4/18
Fenomena Team ZEMES (wyżeł weimarski krótkowłosy)
Zkousky Vloh – 186pkt., dyplom I stopnia
Specialni Zkousky z Vodni Prace Oharu – 91 pkt., dyplom I stopnia

Klubove Podzimni Zkousky (KKO), OMS Karlovy Vary 2012, Republika Czeska:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom I stopnia, CACT
Fenomena Team ZEMES (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom I stopnia, 259pkt

Podzimni Zkousky oharu, OMS Tachlovice 2012 (CZ):
Fenomena Team WERA (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom I stopnia
HABI Anons (wyżeł niemiecki krótkowłosy) dyplom I stopnia

Podzimni Zkousky oharu, Tesany 2012 (CZ)
Fenomena Team WERA (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom II stopnia
HABI Anons (wyżeł niemiecki krótkowłosy) dyplom II stopnia

Podzimni Zkousky oharu, OMS Praga-vyhod 2012, Republika Czeska:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom I stopnia

III Memorial Jitky Hromadove, 30-31.VII.2011, Opava, Republika Czeska:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy):
Konkurencje polne (ZV) -dyplom 1 stopnia, CACT
Konkurencje wodne (SPVZ) – dyplom 1 stopnia,
Konkurencje leśne (LZ) dyplom 3 stopnia,
dyplom IIIst., 535/576 p.,lok. 10/23

Jesenné skúąky stavačov, 11.VI.2011, Nové Sady, Słowacja:

Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 1 stopnia, CACT

Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Gola 2011:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,
Fenomena Team WERA (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,

XXXVII Międzynarodowy Field Trials im T.Marchlewskiego, Niepołomice 2011
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 2 stopnia,
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,

Regionalny Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Zator Spytkowice 2010:
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 3 stopnia,
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 1 stopnia,
Fenomena Team YOKO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,

XIV Kujawsko-Pomorski Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Nowy Dwór 2010:
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 1 stopnia,
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 1 stopnia,

Krajowy Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Rokosowo 2010:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,
Fenomena Team YOKO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,

Regionalny Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Sienno 2010:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 3 stopnia,

XIII Kujawsko-Pomorski Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Jarantowice’09:
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 1 stopnia,
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 1 stopnia,

Regionalny Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Płock 2009:
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 1 stopnia,
CISA z Bobięcińskiego Lasu (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom 1 stopnia,

Krajowy Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Rokosowo 2008:
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 3 stopnia,

Regionalny Konkurs Wyżłów, klasa wielostronna, Sienno 2008:
APEL Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy)- dyplom 1 stopnia

Liciszewy 2018:
Slavinja NIEPEŁKA “Niko” (wyżeł weimarski krótkowłosy) – Dyplom 1 stopnia, 90/100 pkt., lokata 8/21

Liciszewy 2017:
Gyorsan Venator D’Ursus (bracco italiano) – Dyplom 1 stopnia, 100/100pkt., lokata 1/22! Zwycięzca Prób Polowych.
(Pies w wieku 10 miesięcy)
UNGARO Andreovia fci (wyżeł niemiecki krótkowłosy) Właściciel: Rafał Żuk Dyplom 1 stopnia, 91/100pkt., lokata 8/22.

Gąbin 2017:
Luzsiai BEZZEG (wyżeł węgierski krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, 97/100 pkt., lokata 5/21
BRONX z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, 96/100 pkt, lokata 6/21
YETTA Kajminia (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, 93/100 pkt, lokata 7/21
PIÓRO z Cudownego Lasu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, 92/100 pkt., lokata 8/21
Bajnok-Menti KANTOR (wyżeł niemiecki szorstkowłosy) – Dyplom I stopnia, 92/100 pkt., lokata 9/21
PEARL aus dem Konigswald (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom III stopnia, 76/100pkt., lokata 14/21

Biskupin 2017:
Slavinja PERUN (wyżeł weimarski długowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 3/8, 96/100 pkt.

Olsztyn 2017:
Nádorpusztai CUKOR (wyżeł węgierski krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 1/14, 100/100 pkt, ZWYCIĘŻCZYNI!!!
BIRMA z Dorzecza Nidy (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 3/14, 96/100 pkt.
CAPOEIRA Banataj Wind (wyżeł węgierski krótkowłosy) – Dyplom I stopnia, lokata 4/14, 95/100 pkt.
BRAVA Venator d’Ursus (bracco italiano) – Dyplom I stopnia, lokata 6/14, 95/100 pkt.

URTICA Bractwo Łowieckie (płochacz niemiecki) – Dyplom I stopnia, lokata 1/7, 120/120 pkt, ZWYCIĘŻCZYNI!!!

Liciszewy 2016:
TASZA Andreovia fci (WNK) – Dyplom I stopnia, lokatę 2/16, 96p.
KENZI FRENZI Fala Love’a (weimar) – Dyplom I stopnia, lokatę 5/16, 88p.

Ciechanów 2016:
MELISA Magia Psiego Ogona (jack russell terier)
Dyplom 1 stopnia, lokata 1, 120/120 pkt. ZWYCIĘŻCZYNI Małych Ras
GANDZIA vel. APOCALYPSA z Dorzecza Nidy (WNK) – lokata 2/24, Dyplom I stopnia, 100/100 pkt.
Slavinja fci OSTROBODA HILDA – w wieku 10 miesięcy, Dyplom 1 stopnia, lokata 91/100, lokata 9/24
TAJGA Andreovia fci (WNK) – Dyplom 1 stopnia, lokata 10/24, 87/100pkt

Garwolin 2015:
HEBAN Theogonia Black (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – dyplom I stopnia, 100100p., lokata 1/17
Slavinja fci SIABORA (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom I stopnia, 100100p., lokata 2/17

Piotrków Trybunalski 2014:
Slavinja fci SZABORA “Helga” – w wieku 9 mies., Dyplom 1 stopnia, lokata 2/17, 100/100pkt.

Czerniejewo 2013:
EDDA Theogonia Black (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – dyplom I stopnia, 96/100p., lokata 1/21

Biskupin 2013:
CZABOR z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) – dyplom I stopnia, 95/100p, lokata 3

Ciechanów 2013:
ESTERA Theogonia Black (wyżeł niemiecki krótlkowłosy) – dyplom 1 stopnia, 100/100p, lokata 1
Fokker’s FADO (seter irlandziki) – dyplom 1 stopnia, 96/100p, lokata 4
VALCHE z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótlkowłosy) – dyplom 1 stopnia, 95/100p, lokata 5
AMARAŁ Thristanti (seter szkocki) – dyplom 2 stopnia, 80/100p, lokata 11

Płock 2012:
HABI Anons (wyżeł niemiecki krótkowłosy) dyplom 1 stopnia
URKE z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) dyplom 1 stopnia
CYRANO Gray Eminence (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom 1 stopnia

Czerniejewo 2011:
Waldwiese CONTRA (wyżeł weimarski długowłosy)
suka w wieku 10 miesięcy, dyplom 1 stopnia, 96/100pkt., lokata 3
BASCO z Karczewskiej Zagrody (pointer) dyplom 1 stopnia

Ożarów Mazowiecki 2011:
GROM z Króliczego Dołka (wyżeł niemiecki krótkowłosy) dyplom 1 stopnia
FANY z Leśnego Potoku (spaniel bretoński) dyplom 1 stopnia

Ciechanów 2011:
Fenomena Team WERA (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom 1 stopnia
BRUNO (wyżeł niemiecki szorstkowłosy) dyplom 1 stopnia

Ożarów Mazowiecki 2010:
Fenomena Team YOKO (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom 1 stopnia
Fenomena Team YASUKO (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom 1 stopnia

Czerniejewo 2009:
Fenomena Team YOSHIHIRO (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom 1 stopnia
Fenomena Team ZILA-ROSA (wyżeł weimarski krótkowłosy) dyplom 1 stopnia

Przybyszewo 2008:
CRONOS Bielańska Sfora (wyżeł weimarski krótkowłosy) – dyplom I stopnia